Czym się różni sesja lifestylowa od sesji z pakietu podstawowego?

Zacznę może od tego, że oba rodzaje sesji opierają się na tym samym: na emocjach, sytuacjach z życia codziennego, interakcji . Już od dawna wiedziałam, co chcę ukazywać na zdjęciach, tylko wcześniej nie wiedziałam, jak to nazwać i czy będzie to dobry kierunek.

Jakie są różnice?

Trzy główne to: wybór zdjęć, ilość zdjęć oraz cena.

Sesja lifestylowa to swego rodzaju reportaż- podobny do tych z różnych uroczystości, ale Wasz prywatny, bez dodatkowych świadków. Stanowi on pewną całość i ciągłość. Dlatego w tym pakiecie to ja wybieram zdjęcia, które otrzymacie później. Jest to celowe, ponieważ staram się ułożyć historię z malutkiej cząstki Waszego życia, gdzie liczy się każdy detal.
Nazwałam go pakietem rozszerzonym, bo zawiera znacznie więcej zdjęć niż pakiety podstawowe. Otrzymujecie minimum 40 ujęć- może ich być więcej, ale na pewno nie będzie mniej. Dodatkowo w cenę wliczony jest mój dojazd w promieniu 10km od Szczecina i sesje weekendowe.

Pakiety podstawowe są przede wszystkim mniejsze. Do wyboru macie trzy wersje i zawsze możecie dokupić więcej ujęć. W tych pakietach sami wybieracie swoje ulubione zdjęcia. Dodatkowo płatny jest jednak dojazd poza Szczecin a także zrealizowanie sesji w któryś dzień weekendu.

Bez względu na to, na który pakiet się zdecydujecie, moje podejście jest takie samo. W końcu są to zdjęcia o Was i dla Was. Sam fakt, że obdarzacie mnie zaufaniem i zapraszacie do obserwacji swojego życia, jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem.

Przykładowe sesje zdjęciowe możecie zobaczyć tutaj.