Kurs fotografii lifestyle - "Nieperfekcyjna codzienność"

Jeśli jesteś fotografem, interesuje Cię fotografia rodzinna lub na co dzień lubisz fotografować swoją rodzinę, mój kurs pomoże Ci w dalszym rozwoju oraz w uchwyceniu najpiękniejszych i najbardziej szczerych momentów życia. Dzielę się w nim moją wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas kilkuset sesji.

„NIEPERFEKCYJNA CODZIENNOŚĆ” to kurs fotografii lifestyle dostępny online. Kurs składa się z trzech części:

– teoretycznej w postaci e-booka

– praktycznej w postaci dwóch filmów zza kulis sesji rodzinnych

– oraz bonusów

Więcej informacji  i szczegółów znajdziesz na stronie

WWW.EMOCJEWKADRACH.PL

 

Opinie o kursie

„Zastanawiałam się, co napisać na temat Twojego kursu i jest niestety jedna duża uwaga. Zdecydowanie za szybko się skończył. Ogląda się i czyta go jednym tchem (człowiek myślał, że będzie się delektował nim dłużej… a tu klops).A tak serio… Agnieszko, świetna robota. Naprawdę! Dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Graficznie przejrzyście czytelnie i mnóstwo praktycznych wskazówek. Dziękuję.”

Ewa B.

„Dziś rano po odprowadzeniu młodego do przedszkola zasiadłam w łóżku z laptopem na kolanach i obejrzałam wszystko jednym tchem! Super robota! Super się to czyta, filmiki genialnie przygotowane. Proste i czytelne. Sporo ciekawych wskazówek. Naprawdę chylę czoła.”

In diesem Licht Fotografie

„Dziś przy porannej kawie usiadłam do PDF’ów i bardzo przyjemnie się to czytało. Same konkrety, dużo mogę z tego wyciągnąć. Wiem, na co zwracać uwagę przy kolejnych sesjach, nad czym pracować, co rozwijać. To była dobra inwestycja w siebie. Dziękuję!”

Peda Fotografia

Jesteś w pracy. Zakupujesz kurs od fajnej fotografki. Dostajesz kod, logujesz się i widzisz PDfy i filmy. Podkreślam, jesteś w pracy… No i myślisz- tylko zerknę na PDF. I zaczynasz czytać. No i się wkurzasz. Bo fajnie to wszystko napisane. I czytasz dalej. Jestem zła na Ciebie, bo to tak fajnie opisane. Tak ludzko, życiowo, tak swojsko!

85mm Photography

"Agnieszko, kurs świetny. Nie mogłam się powstrzymać i od razu go kupiłam. Filmy super zrobione, aż chce się ich jeszcze i jeszcze po obejrzeniu. Nie tylko podziwianie Twoich fotografii  wywołuje uśmiech na twarzy, ale również to, w jak ciepły sposób i z jak ogromną pasją o tym wszystkim opowiadasz. Naprawdę super pomysł i realizacja!"

Agnieszka P

"Czyta się genialnie, to się chyba nazywa „lekkie pióro. Pochłaniałam kurs szybciej niż nie jedną książkę. Mój mózg krzyczy WIĘCEJ!"

Magdalena Opieka Fotografie