Kurs fotografii lifestyle - "Nieperfekcyjna codzienność"

Jeśli jesteś fotografem, interesuje Cię fotografia rodzinna lub na co dzień lubisz fotografować swoją rodzinę, mój kurs pomoże Ci w dalszym rozwoju oraz w uchwyceniu najpiękniejszych i najbardziej szczerych momentów życia. Dzielę się w nim moją wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas kilkuset sesji.

„NIEPERFEKCYJNA CODZIENNOŚĆ” to kurs fotografii lifestyle dostępny online. Kurs składa się z trzech części:

– teoretycznej w postaci e-booka

– praktycznej w postaci dwóch filmów zza kulis sesji rodzinnych

– oraz bonusów

Więcej informacji  i szczegółów znajdziesz na stronie

WWW.EMOCJEWKADRACH.PL

 

Opinie o kursie

"Agnieszko, kurs świetny. Nie mogłam się powstrzymać i od razu go kupiłam. Filmy super zrobione, aż chce się ich jeszcze i jeszcze po obejrzeniu. Nie tylko podziwianie Twoich fotografii  wywołuje uśmiech na twarzy, ale również to, w jak ciepły sposób i z jak ogromną pasją o tym wszystkim opowiadasz. Naprawdę super pomysł i realizacja!"

Agnieszka P

"Czyta się genialnie, to się chyba nazywa „lekkie pióro. Pochłaniałam kurs szybciej niż nie jedną książkę. Mój mózg krzyczy WIĘCEJ!"

Magdalena Opieka Fotografie

„Zastanawiałam się, co napisać na temat Twojego kursu i jest niestety jedna duża uwaga. Zdecydowanie za szybko się skończył. Ogląda się i czyta go jednym tchem (człowiek myślał, że będzie się delektował nim dłużej… a tu klops).A tak serio… Agnieszko, świetna robota. Naprawdę! Dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Graficznie przejrzyście czytelnie i mnóstwo praktycznych wskazówek. Dziękuję.”

Ewa B.

„Dziś rano po odprowadzeniu młodego do przedszkola zasiadłam w łóżku z laptopem na kolanach i obejrzałam wszystko jednym tchem! Super robota! Super się to czyta, filmiki genialnie przygotowane. Proste i czytelne. Sporo ciekawych wskazówek. Naprawdę chylę czoła.”

In diesem Licht Fotografie

„Dziś przy porannej kawie usiadłam do PDF’ów i bardzo przyjemnie się to czytało. Same konkrety, dużo mogę z tego wyciągnąć. Wiem, na co zwracać uwagę przy kolejnych sesjach, nad czym pracować, co rozwijać. To była dobra inwestycja w siebie. Dziękuję!”

Peda Fotografia

Jesteś w pracy. Zakupujesz kurs od fajnej fotografki. Dostajesz kod, logujesz się i widzisz PDfy i filmy. Podkreślam, jesteś w pracy… No i myślisz- tylko zerknę na PDF. I zaczynasz czytać. No i się wkurzasz. Bo fajnie to wszystko napisane. I czytasz dalej. Jestem zła na Ciebie, bo to tak fajnie opisane. Tak ludzko, życiowo, tak swojsko!

85mm Photography