Agnieszka Tylka-Andrzejewska

Opinie o współpracy

Jesienna sesja brzuszkowa Magdy, Pawła i Riko

Jak to możliwie, że w takiej malutkiej osobie drzemie tak wielki talent?
Z pięknymi zdjęciami Agnieszki miałam do czynienia dwukrotnie – podczas sesji panieńskiej mojej przyjaciółki oraz przy własnej sesji brzuszkowej. Aga jest przemiłą osobą prywatnie i pełną profesjonalistką zawodowo. Dzięki tej kombinacji nie ma opcji, żeby ktoś był niezadowolony ze współpracy z nią. Począwszy od bardzo sympatycznego pierwszego wrażenia podczas ustaleń sesji, poprzez ciepłą atmosferę i kreatywne pomysły podczas zdjęć, a skończywszy na przepięknie, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły, zapakowanych odbitkach. Na pewno będę każdemu gorąco i szczerze polecać Agnieszkę!

fotografia-ciazowa-szczecin
sesja-lifestyle-kobieca-szczecin

Ula – sesja domowa

Współpraca z Agnieszką to niesamowita przygoda, pełna dobrej energii, śmiechu jak i również profesjonalizmu. Efekt końcowy sesji spełnił wszelkie moje oczekiwania. Agnieszka jest nieziemsko kreatywna, ma nieskończenie wiele pomysłów, których napływa jeszcze więcej z każdą chwilą. Również stworzyła świetna atmosferę, która jest bardzo ważna przy sesjach zdjęciowych. Kończąc jestem baardzo zadowolona ze współpracy i gorąco ją polecam każdemu Było to jedno z marzeń, które dzięki Agnieszce się spełniło.

Basia – domowa sesja rodzinna

Bardzo długo szukaliśmy fotografa do naszej sesji rodzinnej. Chwilę temu narodził się nasz synek i chcieliśmy uwiecznić te chwile, kiedy nasza rodzina stała się kompletna. Ale jako pasjonaci fotografii mieliśmy trudność w odnalezieniu TEGO CZEGOŚ w zdjęciach lokalnych fotografów. Przypadkowo natrafiliśmy na profil Agnieszki i decyzja zapadła – to jest to! Ten klimat, to oko, ten „duch” w tym momencie zaczęliśmy kombinować jak ściągnąć Agnieszkę ze Szczecina do Warszawy. Udało się! Efekt przerósł nasze oczekiwania. Poczuliśmy jakby do naszego domu weszła bardzo dobra znajoma. Czuliśmy dużo ciepła i wspaniała energię. Efekty sesji? Zaniemówiliśmy, bo na zdjęciach zobaczyliśmy po prostu… siebie.. takich jacy jesteśmy.. zakochani, nieidealni, dla siebie najpiękniejsi.
Dziękujemy Agnieszka za uwiecznienie tych chwil.

fotograf-rodzinny-szczecin
sesja kobieca szczecin

Arleta – sesja o wchodzie słońca

Zaplanowałam sobie w głowie sesje zdjęciowa i zaczęłam szukać fotografa który by idealnie uchwycił to co miałam na myśli. Nie jest to łatwe – przekazać komuś swoją wizje. Agnieszka jest taka osoba której tak naprawdę nie trzeba było nic opisywać. Dwa słowa – wschód słońca – i już wiedziała o co chodzi. Dzięki temu mam niesamowite zdjęcia, bardzo kobiece, naturalne i jednocześnie wydobywające piękno przyrody. Z pewnością skorzystam jeszcze z jej talentu.

Wieczór Panieński w stylu Harrego Pottera

Agnieszka – zaklinaczka magicznego klimatu była dla mnie oczywistym i jedynym słusznym wyborem, by uwiecznić na „kliszy” kadry z wieczoru panieńskiego mojej przyjaciółki. Dzięki jej wspaniałemu, kreatywnemu podejściu, ogromnemu profesjonalizmowi, wielkiej ilości ciepła nie tylko zdjęcia wyszły przepiękne, cały wieczór i zabawa były wyjątkowe. Ta drobna osóbka potrafiła „ogarnąć” sporą grupę rozchichotanych uczennic Hogwartu i wyczarować z chaosu zdjęcia, które będą niezapomnianą pamiątką. Polecam z całego serca za serce do fotografii, kreatywność, intuicję, talent!

wieczor-panienski-harry-potter

Ada i Bartek

Agnieszka swoją charyzmą i ciepłem potrafi stworzyć atmosferę, gdzie nie jeden nieśmiały potrafi otworzyć się i pozować. Współpraca z nią to czysta przyjemność i cudowne, niepowtarzalne ujęcia, które długo będą stały w ramkach. Zaangażowanie w swoją pracę i kontakt z klientami zasługuje na najlepszą opinie! Idealnie ujęłaś to, co najważniejsze- szczęście, że mamy właśnie siebie. Jesteśmy z tej owocnej i niezapomnianej sesji bardzo zadowoleni, a piękne zdjęcia będą nam o niej co chwilę przypominały!

Marta

Sesja z Agnieszką była czystą przyjemnością. Jej pozytywna energia i profesjonalizm sprawiły że czułam się swobodnie przed obiektywem. Atmosfera ułatwiła pracę i pomogła w uzyskaniu niesamowitych efektów. Zdecydowanie jest to sesja z której jestem zadowolona i na pewno skorzystam w przyszłości ponownie z usług Agnieszki.

kobieca-sesja-zdjeciowa-szczecin

Natalia, Piotrek i Antoś

Długo zastanawiałam się i szukałam fotografa, który potrafiłby uwiecznić nasze chwile w bardzo naturalny sposób… I trafiłam na stronę Agnieszki… W żaden sposób się nie zawiedliśmy.. Zdjęcia piękne, naturalne, nie przerysowane! W każdej wolnej chwili wracamy do tych momentów z pewnością wrócimy nie raz! Gorąco polecam! PS. Co najważniejsze każda sesja u Agnieszki jest inna, wyjątkowa, oryginalna!

Ada

Trudno mi ująć słowami, jak bardzo jestem wdzięczna Agnieszce za cudowne przygody i niezapomniane przeżycia podczas sesji zdjęciowej. Już po chwili atmosfera jaką stworzyła Agnieszka, wywołała wrażenie jakbym znała ją już od jakiegoś dłuższego czasu. Mój strach w oczach i wielkie obawy przed pierwszą w życiu profesjonalną sesją zdjęciową okazały się zbędne. Jej pozytywna energia sprawiła, że czułam się bardzo komfortowo i wróciłam do niej po raz kolejny. Dzięki jej szalonym pomysłom, wielkiej kreatywności i wielu cennym radom, pozowałam niczym światowej klasy modelka, a przynajmniej takie słowa słyszę z ust ludzi oglądających moje zdjęcia. Jestem bardzo szczęśliwa z tych kilku chwil spędzonych z Agnieszką i w pełni zadowolona z efektów końcowych jej pracy. Dziękuję. To jedyne słowo, które najbardziej odzwierciedla moją wdzięczność, Agnieszko. Całuję i nie mogę się doczekać następnej sesji, gdzie będziesz Ty i Twój aparat!

sesja kobieca szczecin
sesja noworodkowa szczecin

Beata, Mateusz i Jaś

Zanim zostaliśmy rodzicami, a później gdy na świecie pojawił sie Jaś, Agnieszka stworzyła dla nas dwie cenne pamiątki. Pierwsza to sesja brzuszkowa, a druga to jak byliśmy już w trójkę. Złapała chwile z tak szybko upływającego czasu, do których możemy teraz w każdej chwili wracać
Miła i luźna atmosfera, a przede wszystkim profesjonalizm i duża cierpliwość zaowocowała pięknymi zdjęciami.
Efekt pracy chwycił nas za serce!

Natalia – wieczór panieński

Niespodzianka od przyjaciółek – sesja zdjęciowa z Agnieszką – okazała się świetnym pomysłem na wieczór panieński. Piękne kolory, uchwycone szczere uśmiechy i sympatyczna atmosfera, którą w dużej mierze zawdzięczamy Agnieszce. Wszystkie byłyśmy wdzięczne nie tylko za doskonałe pomysły zdjęcia, ale też za subtelną pomoc w „pozowaniu”. Dziękuję za piękną pamiątkę!

fotograf-na-wieczor-panienski-szczecin
sesja-brzuszkowa-szczecin

Michalina i Konrad

Z perspektywy osób, które nie miały wcześniej doświadczenia z profesjonalnymi sesjami zdjęciowymi, spotkanie z Agnieszką i jej aparatem było nadspodziewanie przyjemne. Zaciszne cztery kąty swojego mieszkania i przesympatyczna osobowość Fotografki sprawiły, że przed obiektywem poczuliśmy się bezpiecznie i komfortowo, mogliśmy być po prostu sobą. Aga miała dla nas mnóstwo propozycji i wskazówek, jak się ustawić w najdrobniejszych gestach. Doskonale wiedziała, co będzie dobrze wyglądać i jaki efekt chce osiągnąć. Jednocześnie nie krępowała nas swoimi wizjami, ale sprawiła, że mogliśmy uzewnętrznić swoje relacje i emocje. Efekty widać na zdjęciach. Jedyny problem polegał na końcowym wyborze zdjęć, ich różnorodność i klimat oddany na każdym ujęciu, sprawiły, że wzięliśmy więcej niż na początku zamierzaliśmy. Fotografie z naszej sesji brzuszkowej są dla nas piękną pamiątką czasu oczekiwania na naszego wspaniałego Synka. Polecamy serdecznie Agnieszkę wszystkim, którzy pragną zatrzymać takie magiczne momenty w swoim życiu!

Alicja – sesja rodzinna

O pięknych zdjęciach nie napiszę, tak samo jak o cudownej współpracy w niesamowitej atmosferze pełnej pozytywnych uczuć jaka stwarza Aga. Napiszę o tym niepowtarzalnym talencie, który posiada Agnieszka i o pasji, która z niej bije. Posiada wszystko co potrzebne, aby uchwycić te jedyne chwile tu i teraz, aby każde ujęcie wyrażało te niepowtarzalna emocje. Jej pasja przekłada się na efekt pracy, który zachwyca. Zdjęcia Agi, które wiszą w naszym domu wzruszają i dodają uroku codzienności.

rodzinna-sesja-zdjeciowa-szczecin-1
fotografia-dziecieca-szczecin

Paulina, Robert i Adaś

Wspaniała atmosfera w czasie sesji, wyjątkowe ujęcia, a przy tym mile spędzony czas:)

Sesja z Agnieszką to prawdziwa przyjemność, a efekt końcowy zawsze zachwycający…wiem co mówię jesteśmy już po trzech sesjach:)

Dziękujemy!

Daria

Moja współpraca z Agnieszka rozpoczęła się sesją kobiecą, którą dostałam w prezencie. Przyznam szczerze, że niesamowicie denerwowałam się pozowaniem przez obiektywem, ale dzięki Agnieszce okazało się, że mój strach był zupełnie niepotrzebny. Podczas sesji, ciepłe słowa Agi i jej podejście do mnie sprawiło ze poczułam się naprawdę piękna i bardzo kobieca, za sprawą czego postanowiłam spróbować swoich sił w kolejnych sesjach. Następna sesja z Agnieszką utwierdziła mnie w przekonaniu, że jest niezwykle utalentowaną, pełną zaangażowania i sympatii do ludzi z nią współpracujących Panią Fotograf, którą z czystym sumieniem polecam!

agnieszka-tylka-opinie
agnieszka-tylka-opinie

Magdalena Łowkiet – Magdalenalowkiet.pl

Mam przyjemność pracować z Agnieszką podczas sesji zdjęciowych jako wizażystka i stylistka. Już z tej perspektywy widzę Jej zaangażowanie, skupienie, wyczulenie na potrzeby Klienta oraz dbałość o detale w realizacji sesji. Agnieszka jest autorką także mojej sesji poślubnej, mogę zatem wypowiedzieć się o Niej z pozycji klienta. Przede wszystkim, świetnie prowadzi niedoświadczonych „modeli”. Aga potrafi rozładować stres i nerwy, wprowadzić „luźną” atmosferę, a Jej pozytywna energia podczas sesji jest zaraźliwa. Co więcej, dużo pomaga, podpowiada jak pozować, jak się ustawić do konkretnego ujęcia – widać, że zależy Jej na tym, by Klient był w pełni zadowolony z rezultatów sesji. Wiem o tym, bo często towarzyszę Jej w plenerze, że jest zdolna do dużego poświęcenia w imię świetnych zdjęć. Wstać o 3 nad ranem, by latem zdążyć na wschód słońca? – nie ma problemu. Wejść boso do lodowatego strumienia – załatwione! Z takim fotografem żadna sesja nie ma prawa się nie udać:) Szczerze mogę polecić Agnieszkę jako fotografa, dla którego Klient jest prawdziwym partnerem, i którego potrzeby, sugestie oraz wyobrażenia z pewnością nie zostaną zlekceważone.

Wieczór Panieński Oli

Wspaniała współpraca w bardzo miłej atmosferze! Agnieszka jest przesympatyczną dziewczyną, pełną pasji i ciekawych pomysłów. Można było liczyć na Jej pomoc w całej organizacji i przygotowaniach do sesji:) Dzięki temu sesja wypadła w 100% tak, jak tego oczekiwałyśmy, była niesamowitym przeżyciem, świetną zabawą i na pewno zostanie w naszej pamięci na długo. A zdjęcia… no cóż – najlepsza pamiątka z wieczoru panieńskiego, jaką można sobie wymarzyć i w dodatku baaardzo oryginalna! Polecamy w 1000%!

agnieszka-tylka-opinie
agnieszka-tylka-opinie

Ania i Robert

W zdjęciach Agnieszki, zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia. Subtelne, pełne uroku…. magiczne. Jednak o jej profesjonalizmie przekonaliśmy się podczas sesji zdjęciowej. Ciepła i przyjazna atmosfera, jaką stwarza, powoduje, że człowiek zapomina o skrępowaniu, jakie zazwyczaj towarzyszy podczas pozowania do zdjęć i pozwala na swobodne „łapanie chwili”. To osoba z wyobraźnią, jaką powinien mieć prawdziwy fotograf. Jeszcze raz dziękujemy za piękną pamiątkę na całe życie.

Milena i Maciek

Ja i mój mąż Maciej zrobiliśmy skromne wesele w październiku. Nie planowaliśmy nawet sesji poślubnej, ponieważ kojarzyła nam się z kiczem. Zdjęcia w stylu: „złapie Cię za podwiązkę na stogu siana” to coś, czego chcieliśmy uniknąć. Ciężko jest znaleźć fotografa, który podejmie się ciekawego wyzwania i nie będzie przy tym narzucał swojej wizji, często sprzecznej z oczekiwaniami pary młodej. Poza tym zdjęcia w październiku w plenerze to trudne zadanie. Myślałam, ze pogodziłam się z tym, że nie będziemy mieć zdjęć ślubnych, ale ten pomysł ciągle do mnie wracał. Zaczęłam przeglądać zdjęcia w Internecie i szukać inspiracji, a przede wszystkim fotografa w zachodniej części Polski, ze względu na to, że mieszkamy obecnie w Berlinie. W ten oto sposób natknęłam się na zdjęcia Agnieszki Tylki. Mąż nie chciał sesji w garniturze i sukni ślubnej, ale przekonałam go do sesji stylizowanej na lata 30-te i z tym pomysłem w naszych głowach umówiliśmy się na spotkanie z Agnieszką i wizażystką Magdalena Łowkiet, z którą ona współpracuje. Na spotkaniu omówiliśmy szczegóły. Pani fotograf była zachwycona naszą wizją (dało się odczuć, że lubi podejmować rożne wyzwania). W czerwcu odbyła się nasza sesja. Tłem do zdjęć były stare tramwaje i autobusy znajdujące się w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie oraz ściany budynków na Łasztowni.

agnieszka-tylka-opinie
agnieszka-tylka-opinie

Milena i Maciek cd.

Podczas sesji czuliśmy się wspaniale. Nie było zakłopotania, które często występuje przy intymnych pozach. Byłam zaskoczona tym, że mój mąż bardzo się wyluzował, a należy raczej do introwertyków. Agnieszce udało się go jednak odblokować, czego dowodem były piękne zdjęcia, a wybraliśmy ich ponad 50! Marzenia o sesji w sukni ślubnej ciągle jednak do mnie wracały. Wymyśliliśmy więc sesję w strojach ślubnych z deską skatebordową w roli głównej, ponieważ Maciej jest zapalonym skaterem. Co do wyboru fotografa i wizażystki nie mieliśmy żadnych wątpliwości: znowu padło na Agnieszkę i Magdę! Sesja odbyła się w sierpniu i na jej potrzeby Magda pożyczyła wrotki. Sesję podzieliliśmy na 2 etapy: pierwszy – poważny: jakbyśmy wychodzili prosto z kościoła po uroczystości zaślubin, drugi – szalony: jeździliśmy na wrotkach i deskorolce, podziwiałam męża, jak wykonywał tricki na desce i go przy tym fotografowałam. Sesja była świetna, mieliśmy dobre światło do zdjęć, Agnieszka przemycała swoje fajne pomysły, co zauważyliśmy potem na cudownych fotografiach. Bardzo miło wspominamy obie sesje. Mieliśmy szczęście, że trafiliśmy na Agnieszkę. Myślimy już o kolejnej sesji – tym razem może już we trójkę?:)

Kaja T.

Wstać o 4 nad ranem? Dlaczego nie! Dla Agnieszki jestem w stanie zrobić wszystko. Nieustannie zachwycam się Agi profesjonalizmem, wyobraźnią, emocjami, które tak zgrabnie ujmuje w kadrze. A o tym, że Agnieszka jest niesamowicie ciepłą i oddaną osóbką już wspominać chyba nie trzeba;) Swoją osobowością i skromnością skradła moje serce. Cenię wielce i uwielbiam!!

agnieszka-tylka-opinie
agnieszka-tylka-opinie

Emilia – 100procentkalorii.pl

Agnieszka jest prawdziwą czarodziejką obiektywu. W magiczny sposób wydobywa urok i piękno wszystkiego, co fotografuje. Niepowtarzalne ujęcia, wspaniałe kadry i bajkowe kolory na każdym, pojedynczym zdjęciu. Poza pełnym profesjonalizmem i wartym uznania doświadczeniem, zauroczy Was niesamowitą życzliwością i pogodą ducha.

Weronika Madejska – Natchniona.pl

Współpracę z Agnieszką rozpoczęłam pewnego ciepłego popołudnia, od sesji kulinarnej. Była to dla mnie zupełnie nowa forma, dalece odbiegająca od klasycznej fotografii studyjnej. Po realizacji kilku sesji, w różnym klimacie i tematyce, z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że atmosfera takiego spotkania jest wyjątkowa, a Agnieszka dokłada wszelkich starań by modelka czuła się pewnie i komfortowo. Dobry warsztat, pielęgnowanie nabytych umiejętności, nieustanny rozwój, piękna dusza i nieskończoność pomysłów to niewątpliwie czynniki gwarantujące sukces w tej dziedzinie. Ani chwili nie wahałam się z propozycją powierzenia Agnieszce, okładki mojej książki „Bez glutenu bez wyrzeczeń” i nie zawiodłam się na efekcie końcowym. Dzięki sukcesywnemu poznawaniu swoich oczekiwań, każda sesja przynosi coraz lepsze owoce, a tych (mam nadzieję) będzie jeszcze sporo:) Z całego serca polecam!

agnieszka-tylka-opinie
agnieszka-tylka-opinie3

Milena

Moja sesja zdjęciowa z Agnieszką była pierwszą w jakiej wzięłam udział. Byłam nieco przestraszona, ponieważ nie wiedziałam czego mam się spodziewać, nigdy dotychczas nie pozowałam. Jednakże już po pierwszym ujęciu poczułam się spokojna i pewna siebie. Agnieszka bowiem sprawiła, że poczułam się jakbyśmy były partnerkami. Wskazówki oraz sugestie Agnieszki bardzo mi pomogły, nabrałam pewności siebie. Podczas całej sesji zdjęciowej widać było pasję Agnieszki a wyniki okazały się pokrywać w pełni z moją wizją.

Anna Patora

Gdyby ktoś mnie zapytał czy znam dobrego fotografa, bez zastanowienia odpowiedziałabym, że tak- Agnieszka Tylka to prawdziwy profesjonalista. Współpraca z nią to prawdziwa przyjemność. Brałam udział w dwóch sesjach Agnieszki wieczoru panieńskiego, pierwsza jako gość A druga jako organizatorka i od razu wiedziałam kto będzie naszym fotografem. Zdjęcia piękne, oddają w pełni nasze emocje. Agnieszka lubi to Ci robi i robi to z pasją!:)

agnieszka-tylka-opinie
Scroll to Top