Mentoring – warsztaty indywidualne rodzinnej fotografii lifestyle

Dlaczego taka forma?

Wybrałam indywidualne spotkania z dwóch powodów: wystąpienia publiczne nie są moją mocną stroną, bardzo wolno oswajam ten lęk, więc warsztaty 1:1 są dla mnie idealnym kompromisem, skupiam się też tylko na Twoich problemach i pytaniach.

Po drugie: zależy mi, by w części praktycznej, podczas sesji zdjęciowej, jak najlepiej odtworzyć warunki pracy w idei lifestyle. Im mniej osób trzecich na takim planie, tym lepiej.

Mentoring jest elastyczną wersją warsztatów, gdzie to Ty wybierasz najbardziej interesujące Cię tematy. Proporcje naszego spotkania uzgadniamy indywidualnie: jeśli interesuje Cię głównie część praktyczna, np. wykonanie sesji, praca na sesji, omówienie efektów, skupiamy się na tym obszarze.

Co zawiera mentoring?

  • Łącznie 6-7h spotkania, na którym poruszamy wybrane przez Ciebie obszary fotografii: marketing, social media, selekcję i obróbkę zdjęć, relacje z klientem, przygotowania do sesji i wiele innych.
    Wszystko to, co Cię najbardziej interesuje, chcesz rozwiązać problem lub poszerzyć wiedzę w danym temacie,
  • Lunch (różne opcje) oraz napoje,
  • Ok. 1h sesję rodzinną pod moim okiem (w domu lub w plenerze, zaplanujemy ją razem),
  • Omówienie sesji, jej efektów oraz selekcja i obróbka zdjęć,
  • Przed spotkaniem otrzymasz ode mnie formularz, dzięki któremu odnajdziemy najtrudniejsze dla Ciebie obszary, a ja poznam lepiej twoje dotychczasowe doświadczenia,
  • Listę zadań po spotkaniu oraz moją miesięczną opiekę, podczas której monitorujemy Twoje postępy i wdrożone zmiany.
    Przewiduję 2-3 dodatkowe max. 30-minutowe spotkania online, które ustalimy wg Twoich osobistych potrzeb.

Dla komfortu mojej pracy oraz efektywności, pod opieką w danym miesiącu (okresie) znajdują się max. 2 osoby. Program mentoringowy dotyczy przede wszystkim spokojniejszego sezonu jesienno-zimowego, ale śmiało pytaj o dostępne terminy w okresie wiosenno-letnim. Spotkania odbywają się w Szczecinie.

Cena: 2400zł*

*cena od października 2023 do końca marca 2024

Scroll to Top