Czym się różnią się pakiety podstawowe od sesji z pakietu rozszerzonego?

Zacznę może od tego, że oba rodzaje sesji opierają się na tym samym: na emocjach, sytuacjach z życia codziennego, interakcji . Już od dawna wiedziałam, co chcę ukazywać na zdjęciach, tylko wcześniej nie wiedziałam, jak to nazwać i czy będzie to dobry kierunek. Pojęcie fotografii lifestyle istnieje w Polsce dopiero od kilku lat.

Jakie są różnice w moich pakietach zdjęciowych?

Trzy główne to: wybór zdjęć, liczba zdjęć oraz cena.

Sesja lifestylowa z pakietu rozszerzonego to swego rodzaju dłuższy reportaż- podobny do tych z różnych uroczystości, ale Twój prywatny, bez dodatkowych świadków. Stanowi on pewną całość i ciągłość. Dlatego w tym pakiecie to ja wybieram zdjęcia, które otrzymasz później. Jest to celowe, ponieważ staram się ułożyć historię z malutkiej cząstki Waszego życia, gdzie liczy się każdy detal.
Nazwałam go pakietem rozszerzonym, bo zawiera znacznie więcej zdjęć niż pakiety podstawowe. Otrzymujesz minimum 40 ujęć- może ich być więcej, ale na pewno nie będzie mniej. Dodatkowo w cenę wliczony jest mój dojazd w promieniu 10km od Szczecina.

Pakiety podstawowe są przede wszystkim mniejsze. Do wyboru masz dwie wersje i zawsze możesz dokupić więcej ujęć. W tych pakietach samodzielnie wybierasz swoje ulubione zdjęcia. Dodatkowo płatny jest jednak dojazd poza Szczecin, a także zrealizowanie sesji w któryś dzień weekendu.

Bez względu na to, na który pakiet się zdecydujesz, moje podejście jest takie samo. W końcu są to zdjęcia o Was i dla Was. Sam fakt, że obdarzasz mnie zaufaniem i zapraszasz do obserwacji swojego życia, jest dla mnie ogromnym wyróżnieniem. Wszystkie sesje realizuję w idei lifestyle, tutaj dowiesz się na ten temat więcej.

Przykładowe sesje zdjęciowe możesz zobaczyć tutaj.

sesja rodzinna lifestyle
Scroll to Top