Kursy fotografii lifestyle – „Nieperfekcyjna codzienność”

Jeśli jesteś fotografem, interesuje Cię fotografia rodzinna lub na co dzień lubisz fotografować swoją rodzinę, moje kursy oraz ebooki pomogą Ci w dalszym rozwoju oraz w uchwyceniu najpiękniejszych i najbardziej szczerych momentów życia. Dzielę się w nich moją wiedzą i doświadczeniem nabytym podczas kilkuset sesji.

„NIEPERFEKCYJNA CODZIENNOŚĆ” to dwie edycje kursów fotografii lifestyle dostępne online. Każda z edycji porusza różne tematy, choć część z nich jest ze sobą ściśle powiązana oraz przenika się. Możesz mieć tylko jeden z kursów. Tworzyłam je z myślą, by były od siebie niezależne, ale jednocześnie wzajemnie się uzupełniały.

kurs-rodzinnej-fotografii-lifestyle-nieperfekcyjna-codziennosc1

I edycja kursu to podstawy rodzinnej fotografii lifestyle. Na filmikach oraz w ebooku dzielę się podstawową wiedzą z zakresu rodzinnej fotografii lifestyle. Dowiesz się, jak wyglądały moje początki i w jaki sposób przekonałam swoich klientów do tego stylu.

Kurs zawiera m.in. 90 stron ebooka, 2 filmiki zza kulis mojej pracy (rodzinna sesja w domu oraz rodzinna sesja nad morzem), dostęp do zamkniętej grupy moich kursantów na FB oraz IG.

II edycja kursu skupia się głównie na relacjach z klientem i marce osobistej. Omawiam w nim poszczególne etapy pracy fotografa: od umówienia się na sesję aż po oddanie gotowych zdjęć. Jeśli więc chcesz wiedzieć, jak rozmawiać ze swoimi klientami (w tym również z dziećmi), w jaki sposób zrozumieć ich potrzeby oraz jak przyciągać upragnionego klienta, to kurs dla Ciebie.

Tutaj otrzymasz 100 stron ebooka, 8 videoprezentacji, gdzie opowiadam o kulisach różnych sesji, na których zmagałam się z różnymi sytuacjami, dostęp do zamkniętej grupy moich kursantów na FB oraz IG, a także inne bonusy.

kurs-rodzinnej-fotografii-lifestyle-nieperfekcyjna-codziennosc2

Ebooki w formie poradników

To skondensowana wiedza, oparta na moim doświadczeniu od 2015 roku. W obu ebookach znajdziesz mnóstwo porad, wskazówek i sugestii podczas pracy na sesjach lifestyle’owych. Poradniki są uzupełnieniem oraz rozwinięciem wiedzy z obu edycji kursów.

Ebook – Ekspresowy poradnik „Sesja zarezerwowana, termin zapisany! Co dalej?”

Jest zbiorem podpowiedzi, jak wyjść z teoretycznie beznadziejnych sytuacji (m.in. ciasne, chaotyczne mieszkania, trudna atmosfera na sesji, problem ze znalezieniem miejsc do sesji). Niektóre ze sposobów są mniej oczywiste, inne tak oczywiste, że nigdy nie bierzesz ich pod uwagę. Rzucam więc nowe światło na robienie zdjęć, szukanie pomysłów i rozwiązań, gdy fotografujesz w bardzo zmiennych warunkach.

Ebook to 55 stron praktycznych wskazówek wraz z przykładowymi zdjęciami.

Ebook – „Nie idź w ciemno” – jak fotografować w ciemnych mieszkaniach?

W e-booku odnoszę do fotografowania w domach, mieszkaniach, pomieszczeniach z niewielką ilością światła, gdy nie chcesz używać dodatkowych lamp. Dowiesz się,jak ulepszyć swoją pracę, gdy światła jest niewiele, co wpływa na ilość światła. Podpowiem Ci, jakich błędów unikać i że pewne strachy w Twojej głowie możesz pokonać (np. wysokie ISO, czy sugerowanie klientom swoich rozwiązań), bo to one są często przyczyną mało zadowalających efektów.

Ebook zawiera 70 stron. 7 rozdziałów poświęconych szukania światła podczas robienia zdjęć, 2 pozostałe dotyczą wysokiego ISO oraz obróbki zdjęć z wysokim ISO i/lub z kiepską ekspozycją.

Więcej szczegółów i informacji o moich kursach i ebookach znajdziesz na www.emocjewkadrach.pl

Opinie o kursie

„Agnieszko, kurs świetny. Nie mogłam się powstrzymać i od razu go kupiłam. Filmy super zrobione, aż chce się ich jeszcze i jeszcze po obejrzeniu. Nie tylko podziwianie Twoich fotografii wywołuje uśmiech na twarzy, ale również to, w jak ciepły sposób i z jak ogromną pasją o tym wszystkim opowiadasz. Naprawdę super pomysł i realizacja!”

Agnieszka P.

„Czyta się genialnie, to się chyba nazywa „lekkie pióro. Pochłaniałam kurs szybciej niż nie jedną książkę. Mój mózg krzyczy WIĘCEJ!”

Magdalena Opieka Fotografie

„Zastanawiałam się, co napisać na temat Twojego kursu i jest niestety jedna duża uwaga. Zdecydowanie za szybko się skończył. Ogląda się i czyta go jednym tchem (człowiek myślał, że będzie się delektował nim dłużej… a tu klops).A tak serio… Agnieszko, świetna robota. Naprawdę! Dostałam odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Graficznie przejrzyście czytelnie i mnóstwo praktycznych wskazówek. Dziękuję.”

Ewa B.

„Dziś rano po odprowadzeniu młodego do przedszkola zasiadłam w łóżku z laptopem na kolanach i obejrzałam wszystko jednym tchem! Super robota! Super się to czyta, filmiki genialnie przygotowane. Proste i czytelne. Sporo ciekawych wskazówek. Naprawdę chylę czoła.”

In diesem Licht Fotografie

„Dziś przy porannej kawie usiadłam do PDF’ów i bardzo przyjemnie się to czytało. Same konkrety, dużo mogę z tego wyciągnąć. Wiem, na co zwracać uwagę przy kolejnych sesjach, nad czym pracować, co rozwijać. To była dobra inwestycja w siebie. Dziękuję!”

Peda Fotografia

Jesteś w pracy. Zakupujesz kurs od fajnej fotografki. Dostajesz kod, logujesz się i widzisz PDfy i filmy. Podkreślam, jesteś w pracy… No i myślisz- tylko zerknę na PDF. I zaczynasz czytać. No i się wkurzasz. Bo fajnie to wszystko napisane. I czytasz dalej. Jestem zła na Ciebie, bo to tak fajnie opisane. Tak ludzko, życiowo, tak swojsko!

85mm Photography

Scroll to Top