Zrób sobie album

Odkąd zawiodła mnie technologia i w ciągu roku dwa razy zepsuł mi się dysk, doceniłam wartość fotografii na papierze. Jest zdecydowanie bardziej trwały, czego dowodzą zdjęcia naszych dziadków. Dlatego w mojej ofercie we wszystkich pakietach zdjęciowych, oprócz plików cyfrowych, otrzymujesz także papierowe odbitki na jedwabnym papierze, z białą ramką, w formacie 13×19 cm. Moi klienci je pokochali!

Poszłam jednak o krok dalej i uznałam, że piękne wspomnienia wymagają tak samo pięknej oprawy. Dlatego jako opcję dodatkową możesz zamówić u mnie album:

* z sesji wykonanej przeze mnie
* z sesji wykonanej przez innego fotografa
* z własnych zdjęć zrobionych podczas podróży, wydarzeń z życia czy celebrowania okazji

„ Ale ja nie mam pojęcia, jak taki album przygotować, czy moje zdjęcia będą się nadawać i w ogóle to dużo czasu zajmie”. Oszczędzę Ci nerwów nad zastanawianiem się nad tym wszystkim. Twoje zadanie ograniczy się do wybrania zdjęć, które znajdą się w albumie i przesłaniu ich do mnie. Te z telefonu w większości również się nadadzą. Poinformuję Cię, w jaki sposób to zrobić. Ja zajmę się zaprojektowaniem albumu, czyli ułożeniem jego wnętrza. Zdjęcia na poszczególnych stronach staram się dobierać kolorystycznie lub tematycznie, tak by całość wyglądała spójnie i opowiadała historię.

Ty jeszcze masz jedno małe zadanie: wybierzesz materiał na okładkę, grawer (czyli co umieścimy na okładce) oraz rozmiar albumu. We wszystkim pomogę Ci i doradzę.

oferta sprzedazy albumow fotograficznych
album-na-zdjecia-szczecin

Albumy wykonane są z najwyższą starannością, są znakomitej jakości: zarówno materiały okładek jak i papier świetnie odwzorowujący kolory i kontrast. O ich trwałości świadczą chociażby ciekawe rączki i nóżki małych testerów- dzieci. Na własne oczy widziałam, z jakim zapamiętaniem sprawdzały wytrzymałość fotoksiążek. Sama posiadam właśnie te albumy z prywatnych wspomnień. Często chwalę się nimi na moim profilu na instagramie. Filmiki z albumami możesz zobaczyć TUTAJ i TUTAJ.

Do kolekcji albumów dołączyły także materiałowe koperty, które mieszczą do 100 sztuk zdjęć w rozmiarach 13×18/19cm lub 15×21/23cm.

Jeśli chcesz poznać szczegółową ofertę i cennik albumów lub kopert napisz do mnie.

koperta-na-zdjecia
Scroll to Top