Sesje zdjęciowe rodzinne i brzuszkowe

Kolorowe tła, ubranka, kocyki i studio nie są moją specjalizacją. Sesje rodzinne i brzuszkowe to dla mnie cała gama emocji, która jest najważniejszym elementem podczas tego typu sesji.

Zdjęcia realizuję w Twoim mieszkaniu – znanym i bezpiecznym miejscu zwłaszcza dla najmłodszych członków rodziny. Jest to niewątpliwa okazja, aby do sesji dołączyli także czworonożni mieszkańcy domu. W domowej atmosferze tworzę kadry pełne bliskości i czułości. Uprzedzając Twoje obawy- mieszkanie w bloku nada się na sesję rodzinną. Ogromne przestrzenie czy nowoczesne wnętrza nie są istotą takiej sesji.

Jeśli jednak masz obawy, że domowa sesja nie jest dla Was, zdjęcia w plenerze to druga możliwość uchwycenia dobrej zabawy i Waszych roześmianych twarzy. Naturalna sceneria i przestrzeń pomagają się zrelaksować, a ja jako fotograf mam szersze pole manewru w poszukiwaniu odpowiednich perspektyw oraz chwytaniu światła i cienia.

Zawsze pomagam przygotować się do sesji. Podsyłam inspiracje, podpowiadam jak się ubrać, jak przygotować np. mieszkanie do zdjęć. Wszystkie sesje, jakie obecnie wykonuję, są sesjami lifestyle’owymi. Co to dokładnie oznacza, dowiesz się tutaj.

Interesuje Cię sesja rodzinna lub brzuszkowa?  Umów się na sesję 🙂

Cennik pakietów podstawowych znajdziesz tutaj

Natomiast cennik pakietu rozszerzonego tutaj

Oferta na sesje rodzinne
Scroll to Top